С. Л. Тигипко
УКР РУС   Написать нам Отправить другу
Добавить в избранное
НОВОСТИ - Бюллетень партии
Бюллетень партии Архив

В Европу вместе с Россией

     В Верховной Раде Украины создано межфракционное депутатское объединение "В Европу - вместе с Россией", в которое вошли ряд народных депутатов - членов партии "Трудовая Украина" (председатель объединения - председатель политисполкома "Трудовой Украины" Андрей Деркач, секретарь - член политисполкома Дмитрий Табачник). Новое депутатское объединение выступило со следующим программным заявлением, провозглашающим его основные цели:

     "Майбутнє України нерозривно пов'язане з поглибленням європейських інтеграційних процесів. Європейський вибір було закладено в основу стратегії зовнішньої політики нашої держави, але значною мірою він залишався декларативним.
     Пройшло майже десять років із часу проголошення незалежності, і доводиться констатувати: за цей час не було віднайдено ефективного шляху інтеграції України до європейської спільноти. Не виправдала себе часом і практикою політика надмірної "багатовекторності", що спричинила фактичне самоусунення України від загальноєвропейських інтеграційних процесів.
     Водночас на європейському континенті відбулися суттєві геополітичні та економічні зрушення, що є свідченням початку формування нової економічної і соціальної реальності:

  • ліквідуються традиційні бар'єри на шляху руху товарів, праці і капіталу;
  • поглиблюється взаємозалежність і взаємопроникнення між державами і народами;
  • формується єдина транспортна та інформаційно-комунікаційна інфраструктура.
     Активну роль у цьому процесі нині відіграють країни Європейського Союзу та Російська Федерація.
     Ігнорування цього призводить до серйозних зовнішньополітичних прорахунків, економічних невдач і навіть стимулює внутрішні конфлікти на соціокультурному та політико-ідеологічному підгрунті.
     Історичний досвід минулого та уроки останнього десятиріччя свідчать: саме від характеру взаємовідносин Росії та України залежить геополітична та геоекономічна ситуація як у пострадянському просторі, так і на всьому континенті.
     Єдино можливий напрямок розвитку України, на наш погляд, визначений гаслом: "До Європи - разом з Росією". Цей принцип позбавлений протиріч, адекватний сучасній зовнішньо- і внутрішньополітичній ситуації і, що найголовніше, відповідає сукупним прагненням більшості українських громадян. Метою діяльності міжфракційної депутатської групи "До Європи - разом з Росією" є впровадження цього принципу як визначального в українській зовнішній політиці.
     Виходячи з цього, ми, народні депутати - учасники міжфракційного об'єднання "До Європи - разом з Росією", вважаємо, що курс на європейську інтеграцію та стратегічне партнерство України і Росії має бути синхронізований.
     З метою поглиблення співпраці та розвитку інтеграційних процесів на континенті, залучення України до перспективних геоекономічних проектів, практичної реалізації стратегії входження України в сім'ю європейських народів, на наш погляд, необхідно вирішити наступні завдання:
  • розробити та реалізувати схеми угод, що стосуються реалізації спільних економічних проектів, розвитку політичного діалогу за формулою "Україна - Російська Федерація - Європейський Союз";
  • підписати з Російською Федерацію відповідні угоди щодо координації діяльності зі спільної інтеграції до загальноєвропейських структур, а також координації діяльності в ПАРЄ;
  • визначити як пріоритетних партнерів ряд держав Європейського Союзу, з якими необхідно укласти двосторонні угоди про економічне співробітництво;
  • створити міждержавну комісію, до складу якої мають увійти представники законодавчих органів України та Російської Федерації, з метою врегулювання українського та російського законодавства згідно з прийнятими Європейським Союзом стандартами та подальшої синхронізації законодавчої роботи обох країн у цьому напрямку;
  • організувати при Президентах України та Російської Федерації спеціальну міждержавну комісію по контролю за виконанням україно-російських угод і домовленостей.
     Ці кроки ми розглядаємо як першочергові. Нові пропозиції стосовно поглиблення європейської співпраці будуть відображені в наступних програмних ініціативах межфракційного об'єднання та законодавчій діяльності".


О партии  Региональные организации  Новости  Фракция в ВР
Общественная жизнь  Выборы  Обратная связь  Карта сайта

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |