І. Ф. Шаров
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
ФРАКЦІЯ У ВР - Комітети
Склад Інформація про роботу Комітети Законодавча ініціатива

Список
народних депутатів України - членів депутатської групи
"Трудова Україна" за комітетами

Станом на 12.07.2001 р.

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

1.Засуха Тетяна Володимирівна

Комітет з питань боротьби з організованою
злочинністю і корупцією

2.Васильєв Геннадій Андрійович
3.Миримський Лев Юлійович

Комітет з питань будівництва, транспорту і зв'язку

4.Єдін Олександр Йосипович
5.Звонарж Андрій Юрійович
6.Кондратевський Сергій Михайлович
7.Салій Іван Миколайович

Комітет з питань бюджету

8.Богословська Інна Германівна (перший заступник Голови комітету)
9.Деркач Андрій Леонідович
10.Свирида Олександр Миколайович

Комітет з питань державного будівництва
та місцевого самоврядування

11.Іоффе Юлій Якович (Голова комітету)
12.Мангул Анатолій Ілліч
13.Раханський Анатолій Варфоломійович

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

14.Шпігало Володимир Єрофійович

Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій

15.Костусєв Олексій Олексійович (Голова комітету)
16.Кондратенко Анатолій Іванович
17.Пінчук Віктор Михайлович

Комітет з питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності

18.Горбатов Валерій Миронович
19.Іванов Сергій Анатолійович
20.Мазуренко Володимир Іванович (секретар комітету)

Комітет з питань культури і духовності

21.Гнатюк Дмитро Михайлович (заступник Голови комітету)

Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури,
спорту та туризму

22.Білик Анатолій Григорович
23.Гадяцький Леонід Миколайович

Комітет з питань науки і освіти

24.Малолітко Іван Федорович

Комітет з питань національної безпеки і оборони

25.Чікал Адам Васильович (перший заступник Голови комітету)
26.Смірнов Євген Леонідович

Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства

27.Новик Анатолій Матвійович (перший заступник Голови комітету)
28.Савенко Михайло Михайлович
29.Синенко Світлана Іванівна (секретар комітету)
30.Спіженко Юрій Прокопович

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу,
ядерної політики та ядерної безпеки

31.Шпак Олександр Григорович

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

32.Задорожна Тетяна Андріївна

Комітет з питань правової політики

33.Лавриненко Микола Федорович
34.Пересунько Сергій Іванович
35.Табачник Дмитро Володимирович

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації
роботи Верховної Ради України

36.Омеліч Віктор Семенович (Голова комітету)
37.Донець Наталія Григорівна

Комітет з питань соціальної політики та праці

38.Гошовська Валентина Андріївна (Голова комітету)
39.Сухий Ярослав Михайлович

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності

40.Шпиг Федір Іванович
41.Балашов Геннадій Вікторович
42.Тігіпко Сергій Леонідович

Комітет у закордонних справах

43.Друзюк Світлана Олександрівна
44.Кириченко Микола Олексійович
45.Шаров Ігор Федорович

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

46.Дашутін Григорій Петрович (перший заступник Голови комітету)

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту