І. Ф. Шаров
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
ФРАКЦІЯ У ВР - Склад
Склад Інформація про роботу Комітети Законодавча ініціатива

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД
Депутатської групи "Трудова Україна"


Станом на 12.07.2001 р.
Пор. №
Прізвище, ім'я,
по батькові
Партійна належність
Вінницька обл.
1
  СМІРНОВ
  Євген Леонідович
позапартійний
2
  ШПАК
  Олександр Григорович
"Трудова Україна"
Волинська обл.
3
  СВИРИДА
  Олександр Миколайович
"Трудова Україна"
Дніпропетровська обл.
4
  БАЛАШОВ
  Геннадій Вікторович
"Красива Україна"
5
  БІЛИК
  Анатолій Григорович
позапартійний
6
  ГАДЯЦЬКИЙ
  Леонід Миколайович
позапартійний
7
  ДОНЕЦЬ
  Наталія Григорівна
позапартійний
8
  ОМЕЛІЧ
  Віктор Семенович
позапартійний
9
  ПІНЧУК
  Віктор Михайлович
"Трудова Україна"
10
  ТІГІПКО
  Сергій Леонідович
"Трудова Україна"
Донецька обл.
11
  ВАСИЛЬЄВ
  Геннадій Андрійович
позапартійний
Житомирська обл.
12
  СПІЖЕНКО
  Юрій Прокопович
Всеукраїнська Чорнобильська народна партія "За добробут та соціальний захист народу"
Запорізька обл.
13
  МАНГУЛ
  Анатолій Ілліч
позапартійний
14
  САВЕНКО
  Михайло Михайлович
КПУ(о)
15
  СУХИЙ
  Ярослав Михайлович
позапартійний
Київська обл.
16
  ЗАСУХА
  Тетяна Володимирівна
Аграрна партія України
17
  ТАБАЧНИК
  Дмитро Володимирович
"Трудова Україна"
Кіровоградська обл.
18
  ЄДІН
  Олександр Йосипович
"Трудова Україна"
19
  МАЛОЛІТКО
  Іван Федорович
КПУ(о)
20
  КОНДРАТЕНКО
  Анатолій Іванович
КПУ
21
  ПЕРЕСУНЬКО
  Сергій Іванович
Соціал-демократичний союз
22
  ШАРОВ
  Ігор Федорович
"Трудова Україна"
Луганська обл.
23
  ІОФФЕ
  Юлій Якович
"Трудова Україна"
Одеська обл.
24
  ДРУЗЮК
  Світлана Олександрівна
КПУ(о)
25
  ЗВОНАРЖ
  Андрій Юрійович
позапартійний
26
  КОСТУСЄВ
  Олексій Олексійович
"Трудова Україна"
27
  МАЗУРЕНКО
  Володимир Іванович
"Трудова Україна"
Полтавська обл.
28
  КИРИЧЕНКО
  Микола Олексійович
позапартійний
29
  СИНЕНКО
  Світлана Іванівна
позапартійна
Сумська обл.
30
  ДАШУТІН
  Григорій Петрович
позапартійний
31
  ДЕРКАЧ
  Андрій Леонідович
"Трудова Україна"
32
  ЛАВРИНЕНКО
  Микола Федорович
Всеукраїнське об'єднання лівих "Справедливість"
Харківська обл.
33
  БОГОСЛОВСЬКА
  Інна Германівна
"Трудова Україна"
34
  ГОШОВСЬКА
  Валентина Андріївна
Солідарність жінок України
Хмельницька обл.
35
  ЧІКАЛ
  Адам Васильович
"Трудова Україна"
Черкаська обл.
36
  ШПІГАЛО
  Володимир Єрофійович
позапартійний
Чернівецька обл.
37
  ГНАТЮК
  Дмитро Михайлович
позапартійний
Чернігівська обл.
38
  ШПИГ
  Федір Іванович
позапартійний
Автономна Республіка Крим
39
  ІВАНОВ
  Сергій Анатолійович
позапартійний
40
  МИРИМСЬКИЙ
  Лев Юлійович
"Союз"
41
  РАХАНСЬКИЙ
  Анатолій Варфоломійович
"Трудова Україна"
42
  ГОРБАТОВ
  Валерій Миронович
"Трудова Україна"
м. Київ
43
  ЗАДОРОЖНА
  Тетяна Андріївна
позапартійна
44
  НОВИК
  Анатолій Матвійович
позапартійний
45
  САЛІЙ
  Іван Миколайович
позапартійний
м. Севастополь
46
  КОНДРАТЕВСЬКИЙ
  Сергій Михайлович
"Союз"


Учені ступені, звання і нагороди народних депутатів-членів групи "Трудова Україна"

Дати народження народних депутатів України - членів депутатської групи "Трудова Україна"

Відомості про народних депутатів, які балотувалися за мажоритарними округами
на виборах до Верховної Ради України в 1998 р.

Відомості щодо виборчих округів та реєстраційних карток народних депутатів України - членів депутатської групи "Трудова Україна"

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту