І. Ф. Шаров


     
:: Закон про вибори народних
     депутатів України


     
:: Виступ В. Литвина на з'їзді
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виступ С.Тігіпка на з'їзді блоку
     "За Єдину Україну!"


     
:: Передвиборна програма
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виборчі перегони
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
ФРАКЦІЯ У ВР - Склад
Склад Інформація про роботу Комітети Законодавча ініціатива

Відомості
про народних депутатів, які балотувалися за мажоритарними округами
на виборах до Верховної Ради України в 1998 р.

Станом на 30.01 2002 р.
Прізвище, ім'я, по батькові
№ округу
Вінницька обл.
1
  СМІРНОВ Євген Леонідович
16
2
  ШПАК Олександр Григорович
14
Волинська обл.
3
  СВИРИДА Олександр Миколайович
22
Дніпропетровська обл.
4
  ПІНЧУК Віктор Михайлович
26
5
  ТІГІПКО Сергій Леонідович
36
Донецька обл.
6
  ВАСИЛЬЄВ Геннадій Андрійович
61
Житомирська обл.
7
  СПІЖЕНКО Юрій Прокопович
67
Запорізька обл.
8
  МАНГУЛ Анатолій Ілліч
81
9
  СУХИЙ Ярослав Михайлович
78
Київська обл.
10
  ЗАСУХА Тетяна Володимирівна
93
11
  ТАБАЧНИК Дмитро Володимирович
91
Кіровоградська обл.
12
  ЄДІН Олександр Йосипович
102
Луганська обл.
13
  ІОФФЕ Юлій Якович
111
Одеська обл.
14
  ДРУЗЮК Світлана Олександрівна
137
15
  МАЗУРЕНКО Володимир Іванович
141
Полтавська обл.
16
  КИРИЧЕНКО Микола Олексійович
151
Сумська обл.
17
  ДАШУТІН Григорій Петрович
162
18
  ДЕРКАЧ Андрій Леонідович
159
Харківська обл.
19
  БОГОСЛОВСЬКА Інна Германівна
169
20
  ГОШОВСЬКА Валентина Андріївна
178
Хмельницька обл.
21
  ЧІКАЛ Адам Васильович
191
Чернігівська обл.
22
  ШПИГ Федір Іванович
210
Автономна Республіка Крим
23
  ІВАНОВ Сергій Анатолійович
3
24
  МИРИМСЬКИЙ Лев Юлійович
2
25
  РАХАНСЬКИЙ Анатолій Варфоломійович
4
26
  ГОРБАТОВ Валерій Миронович
6
м. Севастополь
27
  КОНДРАТЕВСЬКИЙ Сергій Михайлович
224

За загальнодержавним округом обрані:

1   ГАДЯЦЬКИЙ Леонід Миколайович
2   ГНАТЮК Дмитро Михайлович
3   ДОНЕЦЬ Наталія Григорівна
4   ЗВОНАРЖ Андрій Юрійович
5   КОНДРАТЕНКО Анатолій Іванович
6   ЛАВРИНЕНКО Микола Федорович
7   МАЛОЛІТКО Іван Федорович
8   САВЕНКО Михайло Михайлович
9   СИНЕНКО Світлана Іванівна
10   ШАРОВ Ігор Федорович
11   ШПІГАЛО Володимир Єрофійович

Учені ступені, звання і нагороди народних депутатів-членів групи "Трудова Україна"

Дати народження народних депутатів України - членів депутатської групи "Трудова Україна"

Відомості щодо виборчих округів та реєстраційних карток народних депутатів України - членів депутатської групи "Трудова Україна"

 

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту