С. Л. Тігіпко

 

 
 
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
ПРО ПАРТІЮ - З'їзди
Хто ми такі? Програма Статут Керівники З'їзди Фотогалерея

З'ЇЗДИ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ТРУДОВА УКРАЇНА"


8 грудня в Миргороді Полтавської області відбувся З'їзд партії "Трудова Україна", на якому було прийнято одностайне рішення про входження партії до блоку "За Єдину Україну!". У З'їзді взяли участь 228 делегатів.

Перед початком З'їзду Сергій Тігіпко відвідав місцеву спецшколу-інтернат для дітей зі зниженим слухом. Ігор Шаров побував у Центральній районній лікарні, а Андрій Деркач зустрівся з представниками Ради ветеранів Миргорода.

З'їзд рекомендував ввести до керівних органів блоку від "Трудової України" Голову партії народного депутата Сергія Тігіпка й членів Політвиконкому партії народних депутатів Ігоря Шарова, Дмитра Табачника й Андрія Деркача. Тігіпко, Шаров і Табачник увійдуть до виборчого списку блоку "За Єдину Україну!". Андрію Деркачу, Олександру Єдіну та Віктору Пінчуку рекомендується обиратися за мажоритарним округом. Олексія Костусєва призначено Головою Антимонопольного комітету на сім років, тому у виборах він участі не братиме.

Виступаючи перед делегатами З'їзду, лідер "Трудової України" Сергій Тігіпко підкреслив: "Ми консолідуємо зусилля для формування відповідальної і конструктивної парламентської більшості. У парламенті, від роботи якого багато в чому залежить розвиток держави, не має бути місця тимчасовим кон'юнктурним утворенням".

У своїй доповіді лідер партії інформував про ініціативи, з якими партія йде до блоку. Запропоновані конкретні кроки базуються на результатах всеукраїнського громадського проекту "Діалог", координатором якого є Сергій Тігіпко.

З огляду на високу стурбованість суспільства проблемами охорони здоров'я, блок "За Єдину Україну!" ініціює розробку державної концепції реформи і розвитку охорони здоров'я, яка охоплюватиме запровадження нових економічних механізмів у медичній сфері та законодавче забезпечення прав пацієнтів.

Найближчим часом блок проведе Всеукраїнське дорадче опитування щодо радикального підвищення покарань за організацію розповсюдження наркотиків. Розробка законопроекту про відповідні зміни до Кримінального кодексу вже розпочалася.

Сергій Тігіпко у своїй доповіді також запропонував низку змін до трудового законодавства, торкнувся проблем економічної інтеграції України й наголосив на потребі реформування житлово-комунальної сфери.

Окремо лідер партії зупинився на вирішенні мовної проблеми в Україні. Блок виступає за ратифікацію Європейської Хартії регіональних мов, підписаної Президентом. Водночас наша держава повинна забезпечити права українців, які живуть за кордоном, для чого слід прийняти Закон України "Про державну підтримку співвітчизників, які живуть за кордоном".

Ці та інші ініціативи, підтримані учасниками З'їзду, увійдуть до стратегічної програми "Бачення майбутнього України" і "Програми конкретних справ", які буде розроблено за результатами широкого діалогу з громадськістю.

15 грудня відбудеться Об'єднавчий форум п'яти партій, що заявили про участь у виборчому блоці "За Єдину Україну!"


18 листопада 2000 року в м. Києві відбувся ІІ позачерговий З'їзд політичної партії "Трудова Україна".
У з'їзді взяли участь 318 делегатів.

Порядок денний:

 1. Місце та роль "Трудової України" в політичній системі суспільства. Стратегія і тактика партії на сучасному етапі становлення державності.
 2. Нагальні проблеми партійного будівництва та шляхи їхнього вирішення.
 3. Внесення змін та доповнень до Статуту партії.
 4. Обрання Голови партії.
 5. Обрання Політвиконкому партії.
 6. Обрання Голови Політвиконкому партії.

З'їзд ухвалив:

 1. За наслідками обговорення двох перших питань порядку денного прийняти звернення до народу України.
 2. Внести запропоновані зміни до Статуту партії.
 3. У зв'язку із заявою Шарова І. Ф. звільнити його від виконання обов'язків Голови партії та обрати Головою партії Тігіпка Сергія Леонідовича.
 4. Обрати Головою Політвиконкому партії Деркача Андрія Леонідовича.
 5. Обрати членами Політвиконкому партії Шарова І. Ф., Деркача А. Л., Єдіна О. Й., Костусєва О. О., Пінчука В. М., Табачника Д. В.

19 травня 2000 року в м. Києві відбувся Установчий з'їзд політичної партії "Трудова Україна".
У з'їзді взяли участь повноважні представники 23-х регіонів України.

З'їзд розглянув питання:

 1. Про створення політичної партії "Трудова Україна".
 2. Про затвердження Програми партії.
 3. Про затвердження Статуту партії.
 4. Про обрання керівних органів партії.
 5. Про обрання Ревізійної комісії партії.
 6. Про реєстрацію політичної партії "Трудова Україна"
 7. Різне.

З'їзд одностайно ухвалив:

 1. Створити політичну партію "Трудова Україна".
 2. Затвердити Програму і Статут партії.
 3. Обрати Головою партії Шарова Ігора Федоровича.
 4. Обрати Головою Політради партії Іоффе Юлія Яковича.
 5. Обрати членами Політвиконкому партії: Деркача Андрія Леонідовича, Пінчука Віктора Михайловича, Єдіна Олександра Йосиповича.
 6. Обрати Головою Ревізійної комісії Мельниченка Василя Васильовича.
 7. Доручити Шарову І. Ф., Деркачу А. Л., Пінчуку В. М., Єдіну О. Й. підписати заяву щодо реєстрації створеної партії до Міністерства юстиції України.

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |