І. Ф. Шаров


     
:: Закон про вибори народних
     депутатів України


     
:: Виступ В. Литвина на з'їзді
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виступ С.Тігіпка на з'їзді блоку
     "За Єдину Україну!"


     
:: Передвиборна програма
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виборчі перегони
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
ФРАКЦІЯ У ВР
Склад Інформація про роботу Комітети Законодавча ініціатива

 

ДОБРОЧИННА ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ГРУПИ "ТРУДОВА УКРАЇНА" ВПРОДОВЖ V-VI СЕСІЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ III СКЛИКАННЯ

1. Квітень 2000 року.

        Після аварії на шахті ім. М. П. Баракова - однієї з найбільших в історії вуглевидобувної галузі України - депутатами групи зібрано й передано кошти на літній відпочинок дітей загиблих шахтарів. Загальна сума допомоги - близько 110 000 грн. Допомогу було вручено кожній сім'ї особисто.

2. Квітень 2000 року.

        Під час Великодніх свят члени депутатської групи "Трудова Україна" запросили ознайомитися зі столицею України учнів єдиної в м. Сіверськодонецьку (Луганська обл.) україномовної школи. Юним луганчанам були забезпечені проживання, харчування та транспорт для екскурсій по місту.

3. Травень 2000 року.

        З нагоди свята останнього дзвоника народні депутати України - члени групи "Трудова Україна" у Верховній Раді - побували на святі знань у двох столичних школах: № 31 та № 80. Окрім теплих привітань та побажань добра та щастя від імені групи, що прозвучали на святі, усім випускникам та вчителям цих шкіл було вручено книги керівника депутатської групи "Трудова Україна" І. Ф. Шарова "Сто видатних імен України".

4. Червень 2000 року.

        З нагоди Дня захисту дітей з ініціативи керівника депутатської групи "Трудова Україна" І. Ф. Шарова було надано доброчинну допомогу двом багатодітним сім'ям Печерського району м. Києва. Сім'ї Гриненків, у якій виховується п'ятеро дітей, депутати "Трудової України" подарували телевізор, а сім'ю Степанченків, у якій батько сам виховує троїх дітей, "трудовики" порадували сучасною пральною машиною.

5. Вересень 2000 року.

        У м. Одеса за підтримки депутатської групи "Трудова Україна" у Верховній Раді пройшов Всеукраїнський конкурс регіональних теле- та радіопрограм "Україна єдина". На фестивалі побували й були відзначені нагородами представники провідних реґіональних теле- та радіоорганізацій. Ця подія стала поштовхом для подальшого розвитку місцевих електронних ЗМІ в Україні.

6. Жовтень 2000 року.

        З ініціативи керівника групи "Трудова Україна" І. Ф. Шарова на найвищому державному рівні порушено питання про розгляд можливостей повернення вкладів громадян України, зроблених до Ощадбанку колишнього СРСР. Відповідні листи із запитами від імені групи надіслано Голові Верховної Ради, керівникам Ощадбанку та Нацбанку.

7. Листопад 2000 року.

        Актив депутатської групи "Трудова Україна" у Верховній Раді України побував з робочою поїздкою в Луганській обл., де ознайомився з виробничо-економічною ситуацією в машинобудівній, вуглевидобувній та легкій промисловості. Після проведення нарад з керівництвом облдержадміністрації, облради та найбільших підприємств регіону депутати взяли на контроль вирішення на найвищому державному рівні ключових соціально-економічних проблем Луганщини. Робота над цим питанням не припиняється й досі.

8. Грудень 2000 року.

        Представники депутатської групи "Трудова Україна" відвідали школу ім. В. О. Сухомлинського (с. Павлиш Кіровоградської обл.) під час святкування 90-ї річниці від дня її заснування. З нагоди цієї знаменної дати члени групи подарували відомому навчальному закладу сучасну відеотехніку.

9. Січень 2001 року.

       З ініціативи керівника депутатської групи "Трудова Україна" І. Ф. Шарова депутатська група "Трудова Україна" провела доброчинну акцію: у школі-інтернаті № 3 м. Києва вихованцям закладу було передано комплекти верхнього одягу більш як на 10 000грн та подаровано до шкільної бібліотеки книги І. Ф. Шарова "Сто видатних імен України". Доброчинну акцію було проведено на кошти, зібрані депутатами в рахунок своєї грудневої зарплати.

        Окрім наведених загальних заходів, практично кожен член депутатської групи "Трудова Україна" веде доброчинну діяльність у своєму окрузі чи регіоні. Зокрема, лише під час VI сесії Верховної Ради України депутатами групи було проведено 758 таких благочинних заходів та масових акцій на загальну суму в кілька мільйонів гривень.


 

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |