І. Ф. Шаров


     
:: Закон про вибори народних
     депутатів України


     
:: Виступ В. Литвина на з'їзді
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виступ С.Тігіпка на з'їзді блоку
     "За Єдину Україну!"


     
:: Передвиборна програма
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виборчі перегони
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
ФРАКЦІЯ У ВР - Інформація про работу
Склад Інформація про роботу Комітети Законодавча ініціатива

"ТРУДОВА УКРАЇНА" висловить позицію з питання про відповідальність уряду після відповіді Ющенка щодо формування коаліційного кабміну

       Днiпропетровськ. 13 квiтня. IНТЕРФАКС-УКРАЇНА. Партiя "Трудова Україна" визначить свою позицiю стосовно голосування за результатами звiту Кабiнету мiнiстрiв у парламентi пiсля вiдповiдi прем'єр-мiнiстра Вiктора Ющенка на пропозицiю партiї щодо створення коалiцiйного уряду.

       Про це заявив у п'ятницю в Днiпропетровську на зустрiчi з громадськiстю лiдер партiї, депутат Сергiй Тигипко.

       За його словами, партiя запропонувала главi уряду України створити коалiцiйний уряд на єдинiй платформi. "Ми запропонували В. Ющенку працювати як бiльшiсть на основi єдиної платформи, яку легко виробити вiдповiдно до програми уряду", - сказав С.Тігіпко.

       Вiн зазначив, що сподiвається отримати вiд прем'єра пропозицiю по створенню коалiцiйного уряду i надання в ньому 10-12 портфелiв для бiльшостi у Верховнiй Радi. "Ми пропонуємо вiд бiльшостi свої кандидатури до складу коалiцiйного уряду, i якщо В. Ющенко не погодиться з ними, можемо замiнити їх iншими людьми, якi його влаштують. Якщо глава уряду погоджується на такий варiант, ми разом йдемо до президента i говоримо про свої пропозицiї щодо коалiцiйного уряду. Ми як бiльшiсть у Верховнiй Радi i уряд нестимемо спiльну вiдповiдальнiсть за те, як працюватиме бiльшiсть, як працюватиме уряд", - повiдомив С.Тігіпко, пояснивши, що таким чином буде вiдбудеться "могутнє з'єднання мiж бiльшiстю i урядом через взаємну вiдповiдальнiсть".

       Лiдер партiї зазначив, що "Трудова Україна" бiльшою мiрою, нiж її партнери по парламентськiй бiльшостi - Український Народний Рух i Народний Рух України -, пiдтримувала рiшення уряду. Водночас, вiдзначив С.Тігіпко, нинi жоден представник партiї не працює в урядi, а Олександра Кужель, що очолює Комiтет з пiдприємництва, не є членом уряду. При цьому С.Тігіпко додав, що група "Трудової України" є другою по кiлькостi депутатiв пiсля фракцiї комунiстiв.

       С.Тігіпко не виключив, що йому може бути запропонована посада прем'єр-мiнiстра України у разi вiдставки В. Ющенка, наголосивши при цьому, що це питання "має багато "але", зокрема, - чи "захоче цього президент, чи погодиться на це парламентська бiльшiсть i чи створюватиметься коалiцiйний уряд або близький до нього по сутi".

       Лiдер партiї зазначив, що вiн не вважає за необхiдне створювати нову бiльшiсть у парламентi i виступає за збереження колишньої будь-яким шляхом.

       Лiдер групи "Трудова Україна" в парламентi I. Шаров висловив упевненiсть, що, незалежно вiд того, пiде В. Ющенко у вiдставку чи нi, партiя вiзьме участь у формуваннi наступного уряду. "З Ющенком або без нього", - наголошу вiн.

       Група "Трудова Україна" в парламентi налiчує 46 депутатiв i є найчисленнiшою фракцiєю в складi парламентської бiльшостi. Бiльшiсть членiв групи поставили пiдписи за внесення до порядку денного питання про вiдповiдальнiсть Кабiнету мiнiстрiв.

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |