І. Ф. Шаров
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
ФРАКЦІЯ У ВР - Інформація про работу
Склад Інформація про роботу Комітети Законодавча ініціатива

Законотворча діяльність народних депутатів України - членів депутатської групи "Трудова Україна" у Верховній Раді України
впродовж пленарного тижня 10-13 липня 2001 року

      У середу, 11 липня ц. р., депутатська група "Трудова Україна" підтримала проекти законів України: "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України" і "Про державну допомогу сім'ям з дітьми".

ЗАЯВА
депутатської групи "ТРУДОВА УКРАЇНА" у Верховній Раді України
щодо недопустимості прийняття парламентом Малого податкового кодексу

      Наближається час ухвалення Державного бюджету на 2002 рік. Як відомо, Президент України неодноразово звертав увагу Верховної Ради України на необхідність прийняття цього законопроекту на новій податковій базі, для чого потрібно в стислі терміни прийняти Податковий кодекс України.

Далі

Законотворча діяльність членів депутатської групи "Трудова Україна"
у Верховній Раді України
впродовж пленарного тижня 3-6 липня 2001 року

       У четвер, 5 липня ц. р., на пленарному засіданні члени депутатської групи "Трудова Україна" підтримали низку важливих законопроектів.

Далі

ЗАЯВА
депутатської групи "ТРУДОВА УКРАЇНА" у Верховній Раді України щодо оцінки роботи Національної телекомпанії України Верховною Радою України

       <…>7 червня ц. р. парламент прийняв відповідну Постанову про підсумки парламентських слухань "Проблеми інформаційної діяльності, свободи слова, дотримання законності та стану інформаційної безпеки України", у якій діяльність НТКУ без видимих підстав та обґрунтування визнано незадовільною, а Президенту України запропоновано звільнити Вадима Долганова з посади й зміцнити керівництво каналу. <…>

ЗАЯВА
депутатської групи "ТРУДОВА УКРАЇНА" у Верховній Раді України щодо неприйнятності змін виборчого законодавства

       Депутатська група "Трудова Україна" у Верховній Раді України вже неодноразово висловлювалася проти змін у чинній виборчій системі, послідовно підтримуючи позицію Президента України Л. Д. Кучми.
       Однак, незважаючи на те, що Президент України вже тричі повертав зі своїми пропозиціями прийнятий Закон “Про вибори народних депутатів України”, а всі спроби Верховної Ради подолати вето Президента залишилися безуспішними, 12 липня цього року парламент України прийняв черговий проект виборчого закону, який майже нічим не відрізняється від попередніх редакцій.
       Якщо за чинним виборчим законодавством співвідношення кількості народних депутатів, які обираються за пропорційною і мажоритарною системами, становить 50 % на 50 %, то за прийнятим новим законом за виборчими списками кандидатів у депутати від політичних партій та блоків мають обиратися 335 депутатів, а за мажоритарним округом – лише 115. Це цілком антиконституційний підхід, який позбавляє переважну частину українського народу права безпосередньо здійснювати владу шляхом обрання свого представника до Верховної Ради України.
       Члени депутатської групи “Трудова Україна”, жоден з яких не проголосував за зазначений Закон, наголошують також на наявності в ньому ще кількох неприйнятних моментів, які невиправдано і безпідставно розширюють права партій порівняно зі звичайними громадянами України.
       З огляду на те, що до ухваленого 12 липня ц. р. законопроекту фактично не було внесено ніяких суттєвих змін порівняно з попереднім, проти якого голосувала депутатська група “Трудова Україна” у Верховній Раді України, ми звертаємося до Президента України з пропозицією використати надане йому відповідно до п. 30 ст. 106 Конституції України право вето щодо прийнятих Верховною Радою України законів і повернути вищезазначений закон до Верховної Ради України на повторний розгляд.
       Депутатська група “Трудова Україна” наголошувала і продовжує наголошувати на тому, що наявність багатьох суперечливих рис у новому виборчому законі є, на нашу думку, свідченням відвертого порушення демократичних принципів. Ми вважаємо, що фундаментальні зміни виборчого закону не на часі і в даний момент Верховній Раді України варто зосередити роботу на вдосконаленні чинної виборчої системи, а не шукати шляхи її підлаштування під партійні інтереси певних впливових політичних сил.

Керівник депутатської групи “Трудова Україна”
у Верховній Раді України

І. ШАРОВ    Пропонуємо до вашої уваги найважливіші тези цієї заяви.

ЗАЯВА
депутатської групи "ТРУДОВА УКРАЇНА" у Верховній Раді України
про продовження Програми Республіки Куба щодо реабілітації
постраждалих від радіації українських дітей

       Нещодавно минула п'ятнадцята трагічна річниця з дня найжахливішої в історії людства Чорнобильської катастрофи. <…>
       Одна з небагатьох країн, яка досі не припиняє надавати братерську допомогу нашому народові в цей скрутний час, - Республіка Куба. <…>
        Депутатська група "Трудова Україна" у Верховній Раді України з безмежною вдячністю сприймає жест доброї волі кубинського народу. Ми вважаємо його проявом найвищого гуманізму і символом щирої взаємодопомоги між нашими народами - різними, але зближеними зрозумілою для всіх небайдужих людей трагедією України. <…>
        У свою чергу, ми закликаємо і уряд України до тіснішої співпраці з кубинською стороною в напрямі поліпшення умов перебування українських дітей на лікуванні в Республіці Куба. Депутатська група "Трудова Україна" наголошує, що, незважаючи на відстані, мовні й культурні бар'єри, нам необхідно всіма можливими шляхами й далі утверджувати ідеали добра, миру та взаємодопомоги у відносинах Куби та України.

Керівник депутатської групи "Трудова Україна"
у Верховній Раді України

І. ШАРОВ

 

"ТРУДОВА УКРАЇНА" висловить позицію з питання про відповідальність уряду після відповіді Ющенка щодо формування коаліційного кабміну

       Днiпропетровськ. 13 квiтня. IНТЕРФАКС-УКРАЇНА. Партiя "Трудова Україна" визначить свою позицiю стосовно голосування за результатами звiту Кабiнету мiнiстрiв у парламентi пiсля вiдповiдi прем'єр-мiнiстра Вiктора Ющенка на пропозицiю партiї щодо створення коалiцiйного уряду.

Далі

ІНФОРМАЦІЯ
про голосування депутатської групи "Трудова Україна" у Верховній Раді України щодо найбільш резонансних законопроектів (5 квітня 2001 р.)

       У четвер, 5 квітня ц. р., Верховна Рада України встановила своєрідний рекорд: було прийнято 31 закон. Це найзначніший результат діяльності парламенту III скликання. Низку законопроектів було повернуто на доопрацювання, деякі - відхилено. Усього розглянуто понад 50 питань. . .

Далі.

Про діяльність депутатської групи "Трудова Україна" впродовж V сесії Верховної Ради України III скликання

       1. V СЕСІЯ Верховної Ради України розпочала свою роботу 1 лютого 2000 р. Серед головних завдань сесії було завершення розгляду і законодавче врегулювання питань, пов'язаних зі скороченням податкових пільг та пошуком додаткових джерел для поповнення Державного бюджету України на 2000 р., опрацювання проектів, поданих Урядом у рамках реалізації Програми діяльності Кабінету Міністрів України, прийняття законодавчих актів, передбачених зобов'язаннями України перед Радою Європи та Державною програмою розвитку законодавства України до 2002 р.
       За 58 днів пленарної роботи розглянуто 612 питань. Прийнято рішення стосовно 597 проектів законів, у тому числі:

 • прийнято чи підтверджено 209 законів,
 • схвалено в 1-му (2-му) читаннях - 75,
 • за основу прийнято, відхилено чи повернено на доопрацювання 313 законопроектів.
        Крім того, розглянуто значну кількість проектів постанов з питань організації роботи Верховної Ради, кадрових призначень та контрольних повноважень парламенту.
       За тематичною спрямованістю серед розглянутих законопроектів переважають питання економічної (206), правової (94) політики галузевого розвитку (86), соціальні (68).
       З числа прийнятих законів підписано і введено в дію 114, з них 58 - про ратифікацію міжнародних договорів і угод, 60 - про внесення змін і доповнень до актів чинного законодавства. В новій чи оновленій редакції прийнято 54 закони.
       Відбулось 5 парламентських слухань з актуальних питань соціально-економічного розвитку держави, 4 питання розглянуто в рамках проведення у Верховній Раді днів Уряду.
       За результатами розгляду проектів кодексів у 2-му читанні прийнято проекти Цивільного та Бюджетного кодексів, Загальну частину Кримінального, у 1-му читанні - проекти Сімейного, Господарського, Земельного та Податкового кодексів, завершено підготовку до 2-го читання проектів Митного та Особливої частини Кримінального кодексів
       З урахуванням висновків Конституційного Суду попередньо схвалено проект Закону "Про внесення змін до Конституції України" за результатами всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, поданий Президентом.

       2. ДІЯЛЬНІСТЬ ГРУПИ. Упродовж V сесії Верховної Ради України III скликання керівництвом депутатської групи "Трудова Україна" було проведено 17 засідань групи (у березні - 5, у квітні - 4, у травні, у червні - по 3, у липні - 2).
       Керівництвом і секретаріатом депутатської групи "Трудова Україна" було підготовлено і проведено ряд зустрічей групи з державними діячами та представниками державних установ.
       7 червня 2000 р. народні депутати, що входять до складу депутатської групи "Трудова Україна" зустрічалися з Прем'єр-міністром України В. Ющенком. Порушені питання стосувалися Бюджету 2001 року, Бюджетної резолюції, Податкового кодексу.
       20 червня було проведено спільне засідання депутатської групи "Трудова Україна" у Верховній Раді та правління Холдингової компанії "Київміськбуд".
       21 червня 2000 року у Кабінеті Міністрів України відбулася робоча нарада депутатської групи "Трудова Україна" з віце-прем'єр-міністром України М. Жулинським. Темою обговорення стали питання про Великий герб України та гімн України.
       В останній пленарний тиждень V сесії (11 липня ц.р.) було проведено робочу зустріч депутатської групи "Трудова Україна" у Верховній Раді та Правління Пенсійного фонду України. Метою зустрічі було ознайомлення з баченням фонду пенсійної реформи в України.
       На прохання дипломатичних представництв США та КНР відбулися зустрічі вповноважених представників депутатської групи "Трудова Україна" з надзвичайними повноважними послами США та КНР. На зустрічах обговорювалися питання про місце і роль депутатської групи "Трудова Україна" в парламенті України, економічна ситуація в Україні, співробітництво між країнами та інші важливі проблеми.

Про діяльність депутатської групи "Трудова Україна" впродовж VІ сесії Верховної Ради України III скликання

       1. ШОСТА СЕСІЯ Верховної Ради України розпочала свою роботу 5 вересня 2000 року. Серед одних із головних завдань сесії було своєчасне прийняття і введення в дію Закону України "Про Державний бюджет України на 2001 рік" та окремих Кодексів. Якщо бюджет держави було прийнято, то через брак часу розглянуто лише в другому читанні - Особливу частину Кримінального та Митного, і підготовлено до розгляду в 2-му читанні Бюджетний і в цілому - Кримінальний кодекс.
       Діяльність Верховної Ради впродовж шостої сесії характеризується наступним чином:
       За 47 днів пленарної роботи прийнято рішення стосовно 534 проектів законів, в тому числі:

 • прийнято чи підтверджено - 131 закон;
 • схвалено в 1-му (2-му) читаннях - 56 законопроектів;
 • відхилено, повернуто на доопрацювання - 347 законопроектів.
       Крім того, розглянуто значну кількість проектів постанов з питань організації роботи Верховної Ради, кадрових призначень та контрольних повноважень парламенту.
       Відбулось 4 парламентських слухання з актуальних питань соціально-економічного розвитку держави, 7 питань обговорено на "Днях Уряду" у Верховній Раді (зокрема, 10 жовтня 2000 року відбувся "День Уряду" за ініціативою депутатської групи "Трудова Україна", на якому було заслухано інформацію Кабінету Міністрів України про стан підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу України до роботи в осінньо-зимовий період).
       За тематичною спрямованістю серед розглянутих законопроектів переважають питання економічної (237), соціальної (84) та правової (78) політики.
       З числа прийнятих законів підписано і введено в дію 86, з них: 26 - про ратифікацію міжнародних договорів і угод, 34 - про внесення змін і доповнень до актів чинного законодавства. В новій чи оновленій редакції введено в дію 26 законів.

       2. ДІЯЛЬНІСТЬ ГРУПИ. Всього за 6 сесію Верховної Ради України відбулося 12 засідань депутатської групи "Трудова Україна": 14, 21 - вересня; 5, 19 - жовтня; 2, 16, 30 - листопада; 7, 14, 21 - грудня; 11, 18 - січня.
       За дорученням керівника групи І.Ф. Шарова, Секретаріатом групи за 5 місяців роботи 6 сесії Верховної Ради України було підготовлено і проведено ряд зустрічей депутатів групи з керівниками Кабінету Міністрів, центральних органів виконавчої влади та інших відомств.

 • 12 вересня 2000 р. - з колегією Міністерства праці та соціальної політики України;
 • 20 вересня 2000 р. - з професорсько-викладацьким складом Київського Міжнародного університету цивільної авіації;
 • 21 вересня 2000 р. - з Прем'єр-міністром України Ющенком В.А.;
 • 18 жовтня 2000 р. - з Радою директорів Українського Державного підприємства "Укрпошта";
 • 1 листопада 2000 р. - з керівниками Державної Податкової Адміністрації України;
 • 15 листопада 2000 р. - з керівництвом Міністерства палива та енергетики України;
 • 29 листопада 2000 р. - з керівництвом Державної митної служби України;
 • 31 жовтня 2000 року - народні депутати, члени депутатської групи "Трудова Україна", перебували у Луганській обл., де ознайомилися зі станом справ на підприємствах (ХК "Краснодонвугілля", ЗАТ "Стиль", ХК "Луганськтепловоз");
 • 17 січня 2001 року - за ініціативою керівника депутатської групи "Трудова Україна" І.Ф.Шарова депутати групи зустрічалися з Президентом України Л.Д. Кучмою;

        Крім того, членами депутатської групи "Трудова Україна" під час шостої сесії була проведена значна робота в округах та в регіонах, про що свідчать наступні дані.
        Було проведено 758 благочинних заходів та масових акцій.
        Відбулося 789 зустрічей з виборцями на підприємствах, в організаціях та установах.
        В реґіональних засобах масової інформації - в газетах, по телебаченню, на радіо депутати групи виступили 984 разів.

        Варто зазначити, що впродовж роботи 6 сесії Верховної Ради України робота депутатської групи привернула до себе значну увагу представників засобів масової інформації. Усі публічні заходи, в яких взяли участь народні депутати "Трудової України", супроводжувалися присутністю десятків журналістів.
        Прес-служба депутатської групи "Трудова Україна" у Верховній Раді провела сім прес-конференцій, на яких було оприлюднено позицію "Трудової України" зокрема з питань:

 • впровадження пенсійної реформи - 3 жовтня 2000 року, учасники - Гошовська В.А., Дашутін Г.П., Чікал А.В..
 • ухвалення бюджету-2000 - 5 жовтня 2000 року, учасники - Коновалюк В.І., Мангул А.І., Свирида О.М.
 • ПЕК та готовності до опалювального сезону - 10 жовтня 2000 року, учасники - Іоффе Ю.Я., Коновалюк В.І., Шпак О.Г.
 • взаємодії з регіоном та вирішення актуальних виробничо-економічних проблем (Луганська обласна державна адміністрація, 31 жовтня 2000 року, учасники - Шаров І.Ф., Гошовська В.А., Дашутін Г.П., Іоффе Ю.Я., Тігіпко С.Л., Богословська І.Г.).
 • "касетної справи" - 20 грудня 2000 року, учасники - Шаров І.Ф., Іоффе Ю.Я.
 • створення депутатської групи "Трудова Україна" в Кримському парламенті - 26 грудня 2000 року, учасники - Костусєв О.О., Раханський А.В.
 • "справи Гонгадзе" - 11 січня 2001 року, учасник - Васильєв Г.А.).
Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль | gamblingslot.net/ : Huge 100% up to $1000 Bonus.