І. Ф. Шаров


     
:: Закон про вибори народних
     депутатів України


     
:: Виступ В. Литвина на з'їзді
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виступ С.Тігіпка на з'їзді блоку
     "За Єдину Україну!"


     
:: Передвиборна програма
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виборчі перегони
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
ФРАКЦІЯ У ВР - Інформація про работу
Склад Інформація про роботу Комітети Законодавча ініціатива

Законотворча діяльність членів депутатської групи "Трудова Україна" у Верховній Раді України
впродовж пленарного тижня 3-6 липня 2001 року

       У четвер, 5 липня ц. р., на пленарному засіданні члени депутатської групи "Трудова Україна" підтримали низку важливих законопроектів.

      Зокрема, у першому читанні було прийнято законопроект про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування, що стало першим кроком до ухвалення Податкового кодексу. З наступного року, відповідно до законопроекту, пропонується суттєво зменшити ставки оподаткування:

  • ставка податку на додану вартість установлюється на рівні 17 %,
  • податок на прибуток підприємств не перевищуватиме 25 %,
  • податок громадян на прибуток становитиме, відповідно, 10, 15 і 25 %.
       Також було ухвалено зміни до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян", згідно з яким проіндексовані грошові заощадження буде повернуто вкладникам упродовж 5 років, починаючи з 1 січня 2002 р. За цей закон проголосували 315 народних депутатів із 416-ти зареєстрованих у залі. Відповідальним за підготовку зазначеного законопроекту був Комітет з питань соціальної політики та праці, очолюваний народним депутатом, членом депутатської групи "Трудова Україна" В. А. Гошовською.
      Згідно із законом, якщо вклад не перевищував 1001 грн, то вкладникам провертатимуться 100 %; на вклад від 1001 до 1500 грн - 80 %; від 1501 до 2500 грн - 60 %; від 2501 до 5000 грн - 40 %; понад 5000 грн - 20 %.
      Невиплачена частина грошових заощаджень громадян включається до складу внутрішнього державного боргу й підлягає реструктуризації через розстрочення її виплати населенню до 1 січня 2011 року.
      Для цього вкладники мають отримати за місцем проживання у Державній податковій адміністрації дозвіл на відкриття спеціального рахунка в установах Ощадбанку України, після чого переказати на нього всі належні їм грошові заощадження.
      Кожен вкладник, який відкриє такий спеціальний рахунок, матиме право на отримання 50 % суми вкладу готівкою, а 50 % переказуватимуться на оплату житлово-комунальних послуг. Цей закон, у разі його підписання Президентом, набере чинності з 1 січня 2002 року.

      Також депутатська група "Трудова Україна" підтримала два принципових документи з приватизації: закони "Про Фонд державного майна України" та "Про введення мораторію на примусову реалізацію майна".
      Автором і доповідачем Закону України "Про Фонд державного майна України" був член депутатської групи "Трудова Україна", Голова Комітету з питань економічної політики, управлiння народним господарством, власностi та iнвестицiй О. О. Костусєв. Він також виступив з доповіддю про Закон України "Про запровадження мораторію на примусову реалізацію майна". Відтепер до остаточного законодавчого врегулювання цього питання продаж пакетів акцій підприємств, які мають великі боргові зобов'язання, буде припинено. Примусову реалізацію майна заборонено щодо підприємств, у яких державі належить понад 25 % акцій. До 1 липня наступного року заборонено відчужувати в держави акції електроенергетичних підприємств. Мораторій також поширюється на продаж майна, що перебуває в податковій заставі.


 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |