С. Л. Тігіпко
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
НОВИНИ
Бюлетень партії Архів
Прес-реліз
до підписання декларації про наміри щодо створення спільного
передвиборчого блоку політичних партій:
Аграрної партії України, Народно-демократичної партії,
Партії регіонів та політичної партії “Трудова Україна”
17-07-2001, 15:51

17 липня 2001 року лідери чотирьох центристських партій – Народно-демократичної партії, Партії регіонів, Аграрної партії України та “Трудової України” – підписали декларацію про наміри щодо створення спільного передвиборчого блоку політичних партій.

Далi

Робоча поїздка до м. Миколаєва
12-07-2001, 9:41

11 липня, у рамках серії робочих поїздок по Україні відбувся візит лідера партії “Трудова Україна” С.Тігіпка та Голови Комітету з питань підприємництва О. Кужель до Миколаєва та Миколаївської області.

Далi

Робоча поїздка до м. Луганська
05-07-2001, 14:44

4 липня 2001 року відбулася планова робоча поїздка лідера “Трудової України” Сергія Тігіпка на Луганщину для ознайомлення із соціально-економічною ситуацією в області та пошуку шляхів розв’язання її проблем. У ході поїздки Сергій Тігіпко зустрівся з Главою Луганської облдержадміністрації О.С.Єфремовим, промисловцями та підприємцями області, провів зустрічі з керівництвом ДХК “Краснодонвугілля”, гірниками шахти “Самсонівська-Західна”, керівництвом і працівниками Міськмолзаводу № 2, а також Луганського електроапаратного заводу.

Далi

Позиція лідера політичної партії “Трудова Україна” С. Л. Тігіпка стосовно голосування щодо відставки Прем’єр-міністра Кримської АР, члена НДП С. Куніцина
25-06-2001, 13:30

С. Л. Тігіпко офіційно заявив, що політична партія “Трудова Україна” ніяких рішень щодо відставки Куніцина не приймала і приймати не буде. “Трудова Україна” не підтримує ті ідеї, яких дотримується так званий кримський осередок партії. С.Тігіпко висловив надію, що кримські “трудовики” й члени НДП зможуть домовитися, знайти точки дотику.

Далi

Людям поважного віку – повага “Трудової України”
22-06-2001, 15:38

16 червня 2001 р. представники партії “Трудова Україна” взяли участь в урочистих зборах Міжнародного жіночого благодійного фонду “За виживання”.

Далi

19-06-2001, 18:29

У рамках виконання Всеукраїнської програми “Україні – кваліфіковані кадри” 14 червня 2001 року в м. Ужгороді територіальна організація політичної партії “Трудова Україна” провела на конкурсній основі першу акцію “Найкращий студент 2001 року”, яка пройшла в Ужгородському державному інституті інформатики, економіки і права та Природничо-гуманіитарному коледжі й була приурочена до п’ятиріччя вузу (а значить, 1-го випуску спеціалістів) і закінчення його акредитації.

Далi

 

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |