С. Л. Тігіпко
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Зареєстрована 10.11.2000 р.

Станом на 14.09.2001 р.

Керівник - Левкін Олександр Якович.

Адреса: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Писаржевського, 1а.
Тел.: 8 (0562) 38-96-65,
38-95-30.
Факс: 38-94-86.

Чисельність організації - 1094 особи.

Створено партійних організацій:

  • місцевих - 53,
  • первинних - 98.

Створено депутатські групи в радах:

  • Дніпропетровській обласній,
  • Дніпропетровській міській,
  • Павлоградській міській,
  • Павлоградській районній.

Інформація про діяльність

     Дніпропетровська обласна організація політичної партії "Трудова Україна" зареєстрована 10.11.2000 р. Це один з найбільших територіальних осередків, який має міські, районні відгалуження в усіх районах, а також у містах обласного підпорядкування. Швидко розширюється мережа первинних партійних організацій, здійснюється скрупульозний відбір кандидатів у члени партії. У практику внутріпартійної роботи ввійшли семінари-наради з партійним активом області. Неодноразово проводилися зустрічі з лідерами партії, народними депутатами - членами групи "Трудова Україна".

  

     У трьох місцевих радах - Дніпропетровській обласній, Павлоградській міській і районній - активно діють депутатські групи "Трудова Україна". Розпочали роботу обласні громадські ради партії, зокрема: молодіжна, з питань підприємництва, екологічної політики та природокористування. З ініціативи останньої привернуто увагу до проекту Закону України "Про статус територій, визначених як зони надзвичайної екологічної ситуації", який розроблявся дніпропетровчанами. Проект передано до розгляду однойменною радою політичної партії з ініціюванням внесення його депутатською групою "Трудова Україна" на розгляд Верховної Ради.

     Обласною парторганізацією підписано низку угод про співпрацю з громадськимиорганізаціями, зокрема з обласною організацією Української спілки в'язнів - жертв нацизму (12 травня).

     Травень насичений святами, і осередки " Трудової України" доклали чимало зусиль, щоб вони були змістовними і бажаними для населення області. Так, 1 травня "трудовиками" були організовані концерти-привітання в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді з присутністю 500-700 глядачів. 18 травня, до річниці створення партії, в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська за сприянняобласної організації проведено районні змагання з футболу між дворовими дитячо-юнацькими командами. Команді-переможниці було вручено комплектспортивної форми. Наступного дня відкрито міський чемпіонат юнацьких команд із футболу. 6 червня в цьому ж районі за підтримки партії проведено змагання з греблі на байдарках.

     1 червня в Марганці за найактивнішого саприяння організацій"Трудової України" пройшло дитяче свято, у програмі якого були: конкурс юних естрадних виконавців "Ранкова зірочка" з участю 200 учасників і 800 глядачів, конкурси малюнків на асвальті, спортивні змагання, міський карнавальний хід масок (2 тис. осіб). Переможцям конкурсів врученіо призи, кожній дитині дісталися солодощі - морозиво й цукерки.

  

     Нині триває підготовка заходів, пов'язаних із літнім оздоровленням дітей, наданням гуманітарної допомоги дитячим будинкам тощо.

Інформація про роботу міських осередків

     Держава не справляється із широкомасштабним завданням правової освіти населення - бракує сил, коштів, підготовлених для такої роботи фахівців. Тому Дніпродзержинська міська організація "Трудової України", утілюючи цілі та завдання партії, розробила свою програму з правової освіти та соціального захисту населення. Випуск масової юридичної літератури для широких верств населення - один з напрямів цієї програми. Першою ластівкою стала брошура "Державна допомога родинам з дітьми в запитаннях і відповідях".
     "Фахівці в різних галузях права в рамках програми юридичної освіти постараються доступно і дохідливо роз'яснити найбільш актуальні та важливі питання українського законодавства", -- запевнив читачів у вступній статті Голова Дніпродзержинської міської організації "Трудової України" С. І. Цонєв.
     Дякуємо за добрий початок!

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |