С. Л. Тігіпко
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ


КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

(зареєстрована 15.11.2000 р.)

Станом на 14.09.2001 р.

Керівник - Компанієць Василь Олександрович

Адреса: м.Кіровоград, вул.Волкова, 2.
Тел.: 8 (0522) 25-11-32,
23-61-79.

Чисельність організації - 1295 осіб.

Створено партійних організацій:

  • місцевих - 21.

Створено депутатські групи в радах:

  • Кіровоградській обласній;
  • Кіровоградській міській;
  • Олександрійській міській;
  • Новомиргородській районній.

Інформація про діяльність

       24 жовтня 2001 року Кіровоградськими обласними осередками "Трудової України", НДП, Аграрної партії України та Партії Регіонів було підписано Декларацію про наміри щодо створення спільного перердвиборного блоку.
       У звўязку з цим подаємо витяг із заяви, зробленої зазначеними вище організаціями:
       "…Ми, повноважні представники Кіровоградських обласних організацій Аграрної партії України, Народно-демократичної партії, Партії Регіонів, політичної партії "Трудова Україна", усвідомлюємо необхідність консолідації зусиль центристських, демократичних та патріотичних сил Кіровоградщини, спрямованих на прискорення суспільно-політичного розвитку регіону та держави, проведення соціально-економічних реформ, підвищення добробуту народу.
       Саме тому 7 серпня 2001 року ми підписали Декларацію про наміри щодо створення спільного передвиборного блоку, а зараз ми робимо наступний крок і заявляємо про початок створення нашими партійними організаціями виборчого блоку "За єдину Україну!" на Кіровоградщині. Ми відкриті та закликаємо до співпраці всі реформаторські громадсько-політичні патріотичні сили області".


       Напередодні Дня металурга, 12 липня, Долинський районний комітет "Трудової України" взяв участь у районному святі, організованому на честь працівників цієї галузі. Від імені "Трудової України" металургів Долинського КГЗКОР привітав голова районного комітету партії О. Бурлаченко Також за активну участь у політичному житті району він вручив цінні подарунки п'яти працівникам комбінату.
       7 липня, на свято Івана Купала, були проведені масові гуляння для жителів Голованівського району. Вихованцям Будинку творчості від "Трудової України" були вручені подарунки (книги, набори мозаїки).

       2-6 липня районні та міські комітети партії продовжили серію благодійних акцій. Вихованцям дитячих дошкільних закладів Кіровоградщини було вручено комплекти художньої та пізнавальної літератури, набори мозаїки, а працівникам закладів - газету "Трудова Україна".

       3-4 липня Олександрійський міський комітет "Трудової України" провів зустрічі з керівниками Олександрійського пивзаводу, Фабрики діаграмних паперів та Олександрійського педагогічного коледжу з метою створення первинних організацій на цих підприємствах та закладах. На Олександрійському пивзаводі визначено особу, яка має очолити первинну організацію, в інших установах підбір кандидатур керівників первинних організацій триває.

       5 липня в Ульяновському районі голова осередку "Трудової України" взяв участь у роботі районного клубу "Діалог". До клубу входять 13 партій, зареєстрованих у районі. У ході роботи обговорювалися питання і намічалися святкові заходи з нагоди Дня Незалежності.

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |