С. Л. Тігіпко
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Зареєстрована 16.11.2000 р.

Станом на 14.09.2001 р.

Керівник - Бойко Юрій Анатолійович.

Адреса: 91055, м. Луганськ, вул. Жовтнева, 43.
Тел. 8 (0642) 52-72-57.

Чисельність організації - 164 осoби.

Створено партійних організацій:

  • місцевих - 27,
  • первинних - 31.

Створено депутатські групи в радах:

  • Луганській обласній,
  • Жовтневій районній м. Луганська,
  • Попаснянській районній,
  • Кіровській міській.

Інформація про діяльність

    22-28.10.2001 р. В обласній парторганізації "Трудової України" триває акція під девізом "Ніхто не забутий і ніщо не забуте". Так, у Луганському міськвиконкомі проведено зустріч керівництва облпарторганізації "Трудової України" із в'язнями - жертвами нацизму. Зустріч відкрив А. Н. Ковальов, заступник Голови облпарторганізації, який у своєму виступі розповів про "Трудову Україну", про спільну роботу партії та Української спілки в'язнів - жертв нацизму. Членам спілки було вручено лікарські набори, рекламно-сувенірну продукцію "Трудової України". На зустрічі були присутні понад 20 осіб, у т. ч. представники міськвиконкому, ЗМІ, колишні в'язні фашистських таборів.
    Аналогічні зустрічі проведено в Красному Лучі, Кіровську. Наступного тижня пройдуть зустрічі в Сіверськодонецьку, Стаханові, Кременському районі.
    Правління Луганської облпарторганізації надасть допомогу у створенні обласного представництва Української спілки в'язнів - жертв нацизму.
    26.10.2001 р. відбулася обласна конференція Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" під девізом "Українські вибори - європейський вибір". У конференції взяв участь заступник Голови облпарторганізації А. Н. Ковальов.

    У Красному Лучі за сприяння міської організації політичної партії "Трудова Україна" постало громадське формування "Захист", покликане допомогати правоохоронним органам в охороні громадського порядку.
    Союзниками в цьому питанні стали: міське відділення Союзу ветеранів Афганістану і Союз "Чорнобиль". Підтримку здійснили міський голова В. В. Шкуть і керівництво міського відділу внутрішніх справ.
    На сьогодні список формування налічує 50 осіб. Більшість із них - члени "Трудовіої України", серед них є шахтарі, вчителі, робітники, підприємці. Уже пройшли перші навчальні чергування і готуються спеціальні групи для роботи на ринках міста.
    Реальну допомогу "Захисту" надав лідер "Трудової України" Сергій Тігіпко: було ділено кошти на 50 комплектів камуфляжних костюмів і взуття. Робота "Захисту" не обмежуватиметься тільки охороною суспільного порядку. Розробляються заходи з профілактичної роботи серед підлітків, залучення їх до занять спортом, а також і до патрулювання.

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |