С. Л. Тігіпко
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ


ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Зареєстрована 15.12.2000 р.

Станом на 14.09.2001 р.

Керівник - Моченков Андрій Володимирович.

Адреса: м. Харків, вул. Римарська, 18.
Тел.: 8 (0572) 156-148,
195-432.

Чисельність організації - 130 осіб.

Створено партійних організацій:

  • місцевих - 28,
  • первинних - 41.

Інформація про діяльність

На Харківщині центристи обўєднуються

     13 жовтня 2001 р. в актовому залі Харківської обласної організації НДП відбулася спільна прес-конференція голів Харківських організацій центристських партій:

  • А. Моченкова ("Трудова Україна"),
  • замглави держобладміністрації В. Шумілкина (НДП),
  • начальника облуправління сільського господарства С. Лобаса (АПУ),
  • замглави держобладміністрації В. Потапова (Партія Регіонів) і
  • А. Покроєва (Народно-демократичне об'єднання "Нова Україна").

     У своєму виступі В. Шумилкін зазначив, що внаслідок заяви лідерів згаданих партій про початок формування передвиборного блоку "За єдину Україну" в Харківській області створюється обласний об'єднаний штаб центристських сил із підготовки і проведення виборчої кампанії 2002 р. Очолив штаб голова Харківського міського відділення Партії Регіонів А. Кривцов - Голова Київського райвиконкому м. Харкова.
     Підтримуючи ідею створення передвиборного блоку "За єдину Україну", А. Моченков нагадав, що на зустрічі Глави Харківської держобладміністрації Є. Кушнарьова з лідерами "Трудовой України" народними депутатами України А. Деркачем і Д.Табачником було досягнуто повне взаєморозуміння зі стратегічних і тактичних питань співпраці в період виборчої кампанії, що сьогодні необхідна консолідація центристських демократичних сил у могутніх політичний блок. З цією метою і створюється загальний штаб із підготовки та проведення виборчої кампанії 2002 року.
     За підсумками прес-конференції лідери обласних організацій центристських партій прийняли заяву, у якій йдеться про створення обласного об'єднаного штабу центристських сил із підготовки та проведення виборчої кампанії 2002 року.
     Рішення приєднатися до підписання протоколу намірів про політичну співпрацю прийняла також Харківська обласна організація Партії промисловців і підприємців.


     Велику увагу мешканців містечка Первомайського, що на Харківщині, привернув телеконкурс "Актуальна тема", який проходить за підтримки та під патронатом "Трудової України".
     Конкурс іде на місцевому телеканалі "Горизонт", зона мовлення якого - 12 районів області.
     Змагання має 5 етапів, зараз триває третій. Переможцями перших двох стали мешканці Первомайського та учні місцевої середньої школи № 7, які були нагороджені цінними призами.

     6 жовтня ц. р. відбулася робоча поїздка до Харкова Голови Політвиконкому "Трудової України", народного депутата А. Деркача та члена цього керівного органу партії, народного депутата Д. Табачника.
     У ході візиту гості побували в Харківській юридичній академії та зустрілися з її студентами й викладачами.
     Також народні депутати провели зустріч із Героями Радянського Союзу та вдовами тих Героїв, яких уже немає серед нас. На памўять про цю зустріч ветерани отримали подарунки.
     Під час зустрічі із членами Харківського відділення Всеукраїнської спілки в'язнів - жертв нацизму, яка відбулася в ході цієї ж поїздки, представникам Спілки було вручено набори медикаментів.

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |