С. Л. Тігіпко


     
:: Закон про вибори народних
     депутатів України


     
:: Виступ В. Литвина на з'їзді
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виступ С.Тігіпка на з'їзді блоку
     "За Єдину Україну!"


     
:: Передвиборна програма
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виборчі перегони
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ


ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Зареєстрована 08.12.2000 р. (свідоцтво № 357)

Станом на 30.01.2002 р.

Керівник - Луцюк Анатолій Михайлович.

Адреса: 45000, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 59.
Тел. 8 (03322) 243-54.
Факс 8 (03322) 234-29.

Чисельність організації - 486 осіб.

Створено партійних організацій:

  • місцевих - 19,
  • первинних - 40.


Інформація про діяльність

     Обласна газета "Волинь" опублікувала інтерв'ю з народним депутатом України О. Свиридою "Верховна Рада стає все більш популістською". У ньому він, зокрема, зазначає: "Новий бюджет на 2002 рік ми можемо не мати. Те, що зараз робиться в Комітеті з питань бюджету руками представників компартії, "Батьківщини", Рухів, нагадує ситуацію, коли шведські радіологи звернулися в Управління у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Волинської облдержадміністрації з проханням надати їм необхідні матеріали щодо радіаційної ситуації в селах".

     15 - 17 жовтня 2001 року в м. Луцьку та Камінь-Каширському р-ні пройшла організована "Трудовою Україною" благодійна акція з передачі медикаментів членам Української спілки вўязнів-жертв нацизму.

     16 жовтня 2001 р. на Волинському телебаченні, у передачі "Гість студії" узяв участь лідер Волинської обласної парторганізації "Трудової України", народний депутат України Олександр Свирида.
     У ході розмови порушувалися питання прийняття Верховною Радою Податкового кодексу, обговорювалися проблеми Державного бюджету на 2002 рік, ситуація із законом про вибори. Також О. Свирида розповів про стан речей з утворенням блоку партій "За єдину Україну".

     15 жовтня 2001 р. у м. Любомлі відбулася прес-конференція за участю делегата ІІ Всеукраїнського зўїзду вчителів, Голови Любомльського районного осередку "Трудової України" Леоніда Вігури.

     26 вересня ц.р. народний депутат України, член депутатської групи "Трудова Україна" О. М.Свирида побував у Луцькому геріартричному будинку, де ознайомився з умовами проживання його престарілих мешканців і провів з ними зустріч (170 осіб). О.М.Свирида розповів про свою роботу у Верховній Раді України, діяльність бюджетного комітету, членом якого він є, про економіко-політичну ситуацію в державі, вирішення питань соціального захисту, а також передав для будинку продукти харчування, посуд, засоби для миття.

 

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |