С. Л. Тігіпко


     
:: Закон про вибори народних
     депутатів України


     
:: Виступ В. Литвина на з'їзді
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виступ С.Тігіпка на з'їзді блоку
     "За Єдину Україну!"


     
:: Передвиборна програма
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виборчі перегони
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ


ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Зареєстрована 08.05.2001 р. (свідоцтво № 244)

Станом на 30.01.2002 р.

Керівник - Федорович Франц Карлович.

Адреса: 58024 м. Чернівці, вул. Авангардна, 11.
Тел. 8 (03722) 727-03.
Факс 8 (03722) 474-84.

Чисельність організації - 146 осіб.

Створено партійних організацій:

  • місцевих - 26,
  • первинних - 95.

Інформація про діяльність

     З нагоди 57-ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників обласний осередок "Трудової України" організував покладання квітів до пам'ятників воїнам-визволителям, поздоровлення буковинців через ЗМІ, надіслано вітальні листівки керівництву районів, м. Чернівці, області та ветеранським організаціям.
     Герцаївська районна організація "Трудової України" взяла активну участь у марафоні "Милосердя", під час якого було надано матеріальну допомогу інвалідам і ветеранам.


     Обласна партійна організація "Трудової України" напередодні Дня Чернівців активізувала свою роботу . У газетах було опубліковано вітання до Дня міста та Дня вчителя від імені лідера партії С. Тігіпка й правління обласного партосередку, а в центрі Чернівців розміщено вітальні банери. До памўятника Т. Шевченку було покладено квіти. Парторганізація надала фінансову допомогу і взяла участь у закладенні каменя памўятного знака "Велика Садигурська монета".

     12 червня в Чернівцях відкрито інформаційно-консультативний центр з питань захисту підприємництва. Завданням цього центру є підвищення рівня поінформованості та законодавчої обізнаності українських підприємців-початківців, консультативна допомога представникам дрібного та середнього бізнесу. До діяльності центру планується залучати податківців, юристів, економістів, представників влади.

     Центр відкрито за сприяння голови Чернівецької територіальної парторганізації "Трудової України", Уповноваженого з питань розвитку та підтримки підприємництва в Чернівецькій області Франца Карловича Федоровича.

     Саме малий та середній бізнес забезпечує сьогодні робочими місцями наших громадян, а його підтримка і розуміння може вивести нас на новий виток розвитку. Звідси й наше завдання - сприяти правовій поінформованості українців, утворення діловий тандем держави і підприємця.

 

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |