С. Л. Тігіпко


     
:: Закон про вибори народних
     депутатів України


     
:: Виступ В. Литвина на з'їзді
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виступ С.Тігіпка на з'їзді блоку
     "За Єдину Україну!"


     
:: Передвиборна програма
     блоку "За Єдину Україну!"


     
:: Виборчі перегони
УКР РУС   Написати нам Надіслати другу
Додати у вибране
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ


МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Зареєстрована 23.04.01 р. (свідоцтво № 363)
Станом на 30.01.2002 р.


Керівник - Рукоманов В'ячеслав Михайлович.

Тел.: 8 (0512) 35-04-60

Чисельність організації - 1421 особа.

Створено партійних організацій:

  • місцевих - 14.

ПРЕС-РЕЛІЗ

    20 грудня 2001 року відбулося засідання Спілки підприємців Миколаївщини, прсвячене питанням проведення стратегічних переговорів між представниками Спілки і політичної партії "Трудова Україна", що входить до блоку "За Єдину Україну!".
    У засіданні брали участь представники Спілки підприємців Миколаївщини, мер м. Миколаєва, Керівник і заступник Керівника Секретаріату "Трудової України", керівники обласної та міської організацій партії.
    На зустрічі обговорювалися умови співпраці, підготовка і реалізація спільних заходів з усунення правових, економічних та адміністративних бар'єрів у реалізації конституційного права на підприємницьку діяльність у Миколаївській області.
    Виступили Голова Спілки підприємців Миколаївщини Вєтров Валерій Євгенович і Керівник Миколаївської міської організації політичної партії "Трудова Україна" Ващиленко Артем Миколайович.
    У результаті обговорення:

  • виражено підтримку зусиль блоку "За Єдину Україну!" зі створення сучасної ринкової економіки і
  • підписано угоду про співпрацю між Спілкою підприємців Миколаївщини і Миколаївською міською організацією політичної партії "Трудова Україна". Одним із положень угоди визначено консолідоване висування кандидатів до міської Ради для участі у виборах 2002 року з метою формування в новому скликанні фракції депутатів, до завдань якої входитиме проведення радикальних реформ для підтримки і подальшого розвитку підприємницької діяльності в м. Миколаєві.

Реквізити Спілки підприємців Миколаївщини:
54027 м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, к. 565;
тел.: 35-02-54, 35-55-54.


Інформація про діяльність

    Обласний осередок Української спілки в'язнів - жертв нацизму створено 1994 року.
    На даний час у його підпорядкуванні перебувають Миколаївське міське та шість районних відділень із загальною кількістю членів близько 4 тис. осіб.
    Головна мета діяльності осередку - захист соціально-економічних інтересів її членів. На сьогодні триває кропітка робота з пошуку документів колишніх в'язнів - жертв нацизму для підтвердження їхнього статусу та отримання компенсаційних виплат від Німеччини.
    Протягом вересня-жовтня поточного року політична партія "Трудова Україна" проводить загальноукраїнську акцію з підтримки найбільш нужденних членів Української спілки в'язнів-жертв нацизму.
    25 жовтня в рамках цієї акції Голова правління Миколаївської міської організації партії "Трудова Україна" Ващиленко Артем Миколайович від імені міської та обласної парторганізацій передав для обласного, міського та районних осередків Спілки набори медикаментозних препаратів для найнужденніших її членів. Ця акція є лише одним із цілої низки заходів, що проводяться "Трудовою Україною" на підтримку соціально незахищених верств суспільства.
    Крім того між міськими партортосередками "Трудової України" та Спілки укладено угоду про взаємодію та співпрацю у вирішенні питань соціально-політичного та економічного життя Миколаївщини.


    14 жовтня 2001 року на Миколаївщині, у Вознесенську, під патронатом "Трудової України" започатковано нове загальноміське свято - День вознесенської родини.
    Цього дня на запрошення мерії та міського осередку "Трудової України" тисячі жителів різного віку прийшли на стадіон, до художнього музею, кінотеатру, до Будинку культури, на міський Майдан незалежності, де проходили виставки, найрізноманітніші спортивні та інтелектуальні змагання сімей, конкурси талантів та вундеркіндів, ушанування трудових династій, святкова дискотека й багато-багато чого іншого. Десятки сімей отримали призи та подарунки від "Трудової України", а також почесні грамоти від міського голови.


    30 травня 2001 р. в Миколаєві відбулася Установча конференція Миколаївської обласної та міської організацій політичної партії «Трудова Україна». У роботі конференції взяли участь 65 делегатів, керівник Секретаріату “Трудової України” А. В. Баранов, а також представники обласних організацій НДП і Партії Регіонів.

    Були обрані керівні органи (головою обласної організації став В. М. Рукоманов, міської – А. М. Ващиленко) і накреслені найближчі перспективи партійного будівництва.

    Керівники обласної організації зустрілися з колективом заводу «Укртермобуд», де новим членам було вручено партійні квитки.

    Для представників регіональних ЗМІ відбулася прес-конференція.

             

 

Про партію  Регіональні організації  Новини  Фракція у ВР
Громадське Життя  Вибори  Зворотний зв'язок  Мапа сайту

Купить деревообрабатывающий станок | Где купить бетон | Як купити квартиру від Києвом | Купити алюмінієвий профіль |